Danes 01.04.2011 smo bili ob 15.34 aktivirani na požar deponije pri Dravi. Kjub gostemu prometu smo ob 15.41 izvozili z tremi vozili GVC 16/25, GVC 24/50, GVM in 17-imi gasilci. Na kraj smo prispeli ob 15.47 . Požar smo hitro omejili. Na pomoč so prihiteli tudi poklicni gasilci z dvema voziloma ( 3...GVC 24/50 in 4... GVC 16/25 ). Ob 16.05 smo požar pogasili in se vrnili v garažo ob 16.15.



